O nas

Dietetyk Katarzyna Szymczak

Katarzyna Szymczak

Dietetyk O mnie
Dietetyk Małgorzata Dąbek

Małgrorzata Dąbek

DIETETYK COACH ZDROWIA O mnie

Nasz zespół

Poradnia dietetyczna Nutri Vita to dopełniający się zespół osób pracujących z pasji do zdrowego odżywiania oraz z potrzeby pomocy wszystkim osobom chcącym zrzucić wagę i tym, którzy borykają się z chorobami dietozależnymi.

Każda z nas posiada uzupełniające się umiejętności, które służą osiągnięciu Waszych celów. W zespole mamy dietetyka klinicznego, dietetyka dziecięcego i psychodietetyka, oraz dietetyka i coacha zdrowia.

Pacjenci

Naszymi pacjentami są nie tylko dorośli ale również najmłodsi dzieci i młodzież szkolna, wszyscy z sukcesami tracą zbędne kilogramy odzyskując radość i zdrowie. W codziennej pracy bardzo dużą wagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do klienta, każdy z Was jest inny posiada niepowtarzalny zestaw cech metabolicznych oraz różne preferencje i umiejętności kulinarne.

Dzięki naszej pomocy dopasujemy dietę tak, abyś łatwo mógł ją zastosować. A proponowane przez nas programy żywieniowe były smaczne i łatwe w przygotowaniu.

Naszą dewizą jest skuteczność

Pokazanie, że istnieją możliwości, dzięki którym możesz osiągnąć to, czego potrzebujesz np. właściwą wagę, zachowanie zdrowia. A po zakończonym z procesie, wyposażony w wiedzę i umiejętności będziesz sam mógł panować nad swoim ciałem, bez efektu jojo i  niepewności o parametry zdrowotne. Nieskomplikowane  i łatwe w przygotowaniu posiłki oszczędzają Twój cenny czas.

W opracowywanych dietach, bazujemy na produktach rodzimych dostępnych w każdym sklepie, a suplementację stosujemy jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Zaufała nam już ogromna ilość osób, która skutecznie zmieniła swoje żywienie na lepsze.
Jeśli chcesz spróbować zapraszamy i Ciebie, dołożymy wszelkich starań abyś i Ty mógł do nich dołączyć.  

Poznajcie nas!

Analizator InBody 270

Profesjonalny
sprzęt

InBody 270 to nowoczesny i specjalistyczny (medyczny) analizator składu ciała, który pozwala naprecyzyjną analizę parametrów oraz ich kontrolę i monitorowanie w trakcie przeprowadzanych kuracji dietetycznych.

Urządzenie to wyposażone jest w 8-punktowy system elektrod dotykowych (po 2 elektrody na 1 kończynę) w kliku częstotliwościach (5 kHz, 50 kHz, 250 kHz), dzięki czemu pomiary są bardzo precyzyjne. Analizator In Body 270 po wykonaniu analizy określa wynik rzeczywisty. Oznacza to, że niezależnie od tego jaki wiek i płeć wpisany zostanie podczas pomiaru, skład ciała będzie adekwatny do stanu faktycznego. Innowacyjnością tego urządzenia jest możliwość analizowania, zarówno składu ciała u osób dorosłych, jak i dzieci już od 3 roku życia.

Analizator InBody 270